Naši lektoři

Mgr. Michaela Purnochová Voráčková

Mgr. Michaela Purnochová Voráčková

Majitel a manager Studia Yoon, lektor powerjógy, aerial jógy a výživový poradce

Kontakt: 602 247 857, e-mail: vorackova@studioyoon.cz

více »

Mezi mé nejoblíbenější aktivity patří Jóga, které se věnuji zatím 8 let. Jóga mě absolutně uspokojuje jak po stránce fyzické, tak i po té emoční. Ze začátku pro mě jóga byla jen tělesným cvičením, které ale postupně přerůstalo (a stále přerůstá) do celého mého života. Když si jógu zcela připustíte k tělu, je úžasné sledovat, jak se stává vaším životním stylem. Už to není jen cvičení, ale zjišťujete, že se začínáte chovat jinak, myslet jinak, jíst jinak, pečujete o svou fyzickou i psychickou stránku a je vám krásně. V současné době do mého života stále více pouštím pránájámu, meditaci či jóga nidru a objevuji hloubku jógy v celé její kráse.

Nejraději cvičím powerjógu, jelikož mi dává spoustu prostoru a svobody, kterou při cvičení potřebuji. Lekce powerjógy může být vedená dynamičtější i klidnější cestou - záleží pouze na vás a vašem momentálním rozpoložení.

Během své životní cesty jsem se dostala i k jógové terapii, kterou spojuji s vývojovou kineziologií. Této formě zdravého cvičení jsem postupně úplně propadla. Je skvělé pozorovat a uvědomit si, jak je Vaše tělo moudré, stačí ho jen správně nastavit. V současnosti studuji kurz celoživotního vzdělání pod UK FTVS - "Jóga a jógová terapie" pod Jiřím Čumpelíkem.

Postupně jsem uspokojovala potřebu dalších znalostí a zkušeností v oblasti jógy a zdravého životního stylu na mnoha vzdělávacích kurzech, seminářích a workshopech. Zájem o hlubší poznání jógy stále trvá a zcela jistě plánuji v této oblasti další vzdělání a zážitky.

Jsem velmi ráda, že jsem si mohla splnit svůj dlouholetý sen a otevřít pro vás krásné Studio Yoon. Bez pomoci rodiny a přátel by tady Studio jistě nestálo a za to patří všem obrovské poděkování a respekt. Doufám, že vám všem bude Yoon přinášet stejnou radost jako mně.

Vzdělání a kurzy:

Magisterské studium - obor Speciální pedagogika (UJAK)

Instruktor jógy (specializace powerjóga) - Power Yoga Akademie Václav Krejčík

Master instruktor powerjógy - Power Yoga Akademie Václav Krejčík

Jóga pro děti - Power Yoga Akademie Václav Krejčík

Restorativní jóga - Power Yoga Akademie Václav Krejčík

Poradce pro výživu - Nutri Academy

MOUNA Aerial Yoga Teacher training (Švýcarsko)

V současnosti - Studium FTVS na Univerzitě Karlově s Jiřím Čumpelíkem - "Jóga a jógová terapie" (3 - leté studium)

                          - Lektorka instruktorů jógy v Power yoga akademii Václav Krejčík (https://www.poweryoga.cz/)

Workshopy:
Bryan  Kest - Poweryoga (odpolední workshop v Praze)
Stojka - Petr Růžička (dopolední workshop v Praze)

Beata Ehrenbergerová

Beata Ehrenbergerová

Lektorka Iyenar jógy, Jógy pro zdravá záda, Jógy pro děti
více »

Jsem cvičitel jógy II. stupně a od roku 2012, kdy vznikla CADJ (Česká asociace dětské jógy) jsem i cvičitel dětské jógy s akreditací ministerstva školství. Využívám svých pedagogických znalostí z vystudovaného oboru Učitelství na Mš.

Jako lektor pro dospělé jsem ovlivněna učiteli a osobnostmi u kterých jsem se učila a využívám prvky z Iyengar jógy - v používání pomůcek a důsledné metodice pozic, Spirální dynamiku- práci svalů ve spirálách, klid a dech v Hatha józe, vyváženost a harmonii z Hormonální jógy a dynamiku z Vinyasy.

V józe jsem nalezla vše co potřebuji, v její filozofii krásu a sílu myšlenek, v ásanach vytrvalost a výzvy pro tělo a v předávání učení jógy uspokojení v jejím pokračování.

Budu se na Vás těšit v hodinách jógy.

Zájmy: esoterika, cestování, děti

Motto: Je jen na nás po jaké cestě se vydáme..

Ing. Milan Valent

Ing. Milan Valent

Lektor Aikidó, Aikidó pro děti
více »

Aikidó je pro mne způsobem mé existence, cestou k harmonii, toleranci i pokoře, snahou o dosažení vnitřního klidu a porozumění si s lidmi kolem sebe i přírodou.

Ai - ki - dó, co to vlastně znamená, o co se tvůrce tohoto bojového umění snažil a čeho chtěl jeho prostřednictvím docílit? "Ai" má vícero významů, jako třeba harmonie, soulad, rovnováha, láska... "Ki" pak je něco jako vnitřní energie (v Číne tomu myslím říkají Čhi) a "Dó" znamená cestu ve smyslu projevů lidského jedince nejrůznějšího druhu, pomocí kterých směřuje k vytyčenému cíli. Zjednodušeně řečeno je Aikidó cesta k harmonii jak sama se sebou (zřejmě myšleno jako soulad lidského fyzična s jeho duchovnem), tak potažmo k harmonii s lidmi a přírodou kolem sebe, v konečné fázi snad také souladu s celým vesmírem... Vždyť on vesmír zřejmě také stojí a padá na velice křehké rovnováze dostředivých a odstředivých sil a to jak na úrovni makrokosmu (například naše sluneční soustava drží svoji formu jen díky rovnováze mezi odstředivými a dostředivými silami slunce a jeho planet), tak na úrovni mikrokosmu (pozitivně nabité jádro atomu a kolem něj kroužící záporně nabité elektrony). Sebemenší porušení této křehké rovnováhy by mělo za následek zhroucení (zánik) ať už sluneční soustavy nebo molekuly jakožto základního stavebního elementu každé živé formy. Rozhodně si nemyslím, že tomu všemu nějak extra rozumím, dokonce jsem bytostně přesvědčen, že naše lidské smysly dokáží chápat tyto věci pouze částečně, přesto přezevšechno mám za to, že snaha byť o nepatrné přiblížení se alespoň k parciálnímu pochopení bazických zákonitostí přírody a vesmíru má svůj význam, může být lidstvu prospěšná a každopádně stojí za námahu. Nepochybuji, že cest k pochopení těchto souvislostí a k dosažení moudrosti i vnitřního pokoje je zřejmě několik, ale pevně věřím, že Aikidó je jednou z nich...

Gábina Břachová

Gábina Břachová

Asistentka Studia Yoon, Instruktorka - Fitdance, Funkční trénink, TRX, Flowin, Břišní pekáč

607 011 239, 604 690 030, brachova@studioyoon.cz

více »

Jsem energický člověk, a proto mě velice baví silové a posilovací formy cvičení. Mé lekce jsou především funkční, to znamená, že během posilování pracuji hlavně s váhou vlastního těla. Tato forma cvičení Vám zaručí dlouhé, štíhlé svaly a vyrýsovanou postavu.

Snažím se pro Vás neustále vzdělávat v nových trendech. Sleduji nové styly cvičení a ráda je pak přenáším do svých lekcí. Proto se na mých hodinách nemusíte bát nudy a stereotypu.

Mám ráda legraci a zábavu, proto se u mých lekcí také často zasmějeme :-)

Kurzy a certifikáty:

- Instruktor Fitdance

- Instruktor Fitness

- Instruktor Flowin

- Kurz Fitball a Overball

- Instruktor Bodyforming

- Instruktor na závěsných a kluzkých systémech

Lenka Brabcová

Lenka Brabcová

Lektorka Chi-toningu a silových cvičení
více »

Sport mě provází od dětství. Začínala jsem sportovní gymnastikou, pokračovala závodním tancem a pak se pomalu přes aerobik a bodystyling dostala ke slow toningu a chi-toningu (který se pro mě navíc svým způsobem stal jakýmsi předstupněm k józe, k níž bych chtěla dál směřovat svůj vývoj). V těchto pomalejších formách cvičení jsem našla smysl. Jsou ohleduplné k tělu, rozvíjejí ho po všech stránkách (síla, stabilita, ohebnost) a krom toho zaměstnají nejen tělo, ale i mysl. V mé hodině se možná trochu zapotíte, ale neodejdete zničení a unavení. Naopak, budete se cítit plní energie.

Vzdělání:
- Diplom Chi-toning, Face Fitness
- Instruktor Body § Mind, Wellness Evy Blahušové
- AEROBICS Malý diplom, Face Fitness
- Magisterské studium: PedF UK

Michaela Žáčková

Michaela Žáčková

Lektorka Powerjógy
více »

Powerjóze jsme se začala intenzivněji věnovat po porodu prvního syna, kdy jsem řešila bolesti zad z důvodu jeho častého nošení. Cvičení mi začalo pomáhat nejen na záda, ale také na zpevnění a protažení celého těla. Po hodině jsem se cítila vždy jako znovuzrozená a to nejen fyzicky ale také psychicky. Tento pocit mě provází stále. V současné době jsem již dvojnásobná maminka a je mi jasné, že jóga je pro mě přítelem na celý život, kterého se jen tak nevzdám.

 

Vzdělání a workshopy:

Instruktor powerjógy - Poweryoga Akademie

Seminář Jóga pro těhotné

Seminář Jóga pro děti

VŠB – TU Ostrava – Ing. - obor Finance

Mgr. Filip Klieštik

Mgr. Filip Klieštik

Lektor Hatha jógy
více »

Jednoho dne jsem se vydal na cestu jógy a našel jsem sám sebe. A toto dobrodružství z dalšího sebeobjevování stále pokračuje. Od powerjógy přes ashtangu jsem zakotvil v hatha józe, která je mé osobnosti nejbližší. Při svých hodinách se kromě fyzického cvičení ásan zaměřuji na dýchání, zklidnění mysli, meditaci a relaxaci. Nejen, že si na lekci protáhneme tělo, ale také se spojíme se sebou samými, budeme se věnovat dýchání, zakusíme bezpečí přítomného okamžiku a nakonec se uvolníme v řízené relaxaci.

Vzdělání:

Himalaya Yoga Valley Center, Goa, Indie: Yoga Teacher Training Course (Traditional Asthanga, Hatha Yoga, Meditation, Chanting  & Pranayama)

Power Yoga Akademie: Instruktor jógy (specializace powerjóga)

Ayuskama Ayurveda Institute, Rishikesh, Indie: Ayurveda Stress Management Course

Ayuskama Ayurveda Institut, Rishikesh, Indie: Ayurveda Nutrition & Cooking Course

Ayur Yoga School, Rishikesh, Indie: Pranayama & Meditation Course

Ayurclinic Goa´s AYURCLINIC INSTITUTION, Goa, Indie: Advanced Ayurveda Cooking Course

Pedagogická fakulta Masarykovy univerzity: Učitelství pro SŠ

Pedagogická fakulta Ostravské univerzity: Učitelství pro ZŠ

Hobby: četba, hory, vaření podle ájurvédy, jóga

Vzdělání:


Petra Meissnerová

Petra Meissnerová

Lektroka Pilates
více »

Svou pilátes cestu jsem odstartovala před 6 lety. Měla jsem problémy s bolestmi v zádech, které se ještě znásobily po narození mé první dcery. Nejprve jsem zkoušela konvenční druhy aerobního tréninku, ale vracela jsem se domů ještě více rozlámaná, bez energie a opět s bolavými zády. Pak jsem narazila na Pilátes a od první hodiny jsem věděla, že je zcela o něčem jiném. Nejde jen o postavu, ale i energii, pozitivní náladu a přístup k životu.

Ve svých hodinách využívám těchto pomůcek:
Overboll, fitball, flexband, rubberband - gumový kroužek, pěnový válec neboli foam roller

Vzdělání a workshopy

- Pilates Academy Renaty Sabongui + Ron Fletcher Towelwork

- Mezinárodní workshop s Benem Larbim z Paříže (studoval u Romany Kryzanowské - přímá žákyně Josefa H.Pilates.)

2015  Kyfóza  Elixír Akademie - Věra Havlová
2015  Velké a malé míče (fitball,overball,sball)   Daniel Muller - IQ pohyb
2015  Bosu balance trainer - CORE  -  Zuzana Kleinová - IQ pohyb
2015  Držení těla   - Axiální systém - páteř,pánev,hlava  -  Daniel Muller - IQ pohyb
2015 Pěnový válec - Martina Fallerová - IQ pohyb
2015 Držení těla - chodidla - Foot woork - Daniel Muller - IQ pohyb
2015 Foam Roller - Elixír Akademie - Věra Havlová
2016 Reformer  Basic - Pilates Academy - PhDr Renata Sabongui

Dáša Behenská

Dáša Behenská

Vedoucí pobočky a certifikovaná lektorka Yamaha kurzů

yamahahudba@seznam.cz, www.yamahahudebnikurzy.cz, tel: 777 932 015

více »

Kurzy Yamaha vyučuji od roku 2006.

Jsem absolventka Pražské konzervatoře  – obor operní zpěv a dále mám maturitní zkoušku v oboru Pedagogika a Psychologie předškolního vzdělávání.

Pracovala jsem jako externí členka Pražského komorního sboru, jako sólistka Komorní opery Praha, sólistka Armádního souboru Víta Nejedlého a také jako učitelka MŠ v Dolních Počernicích a v Sibřině.

Ve výuce kurzů Yamaha se ideálně spojila má láska k hudbě a k práci s malými dětmi.

Zabývám se prací s dětmi již od 4 měsíce věku v programu Robátka, dále pak v Prvních krůčcích k hudbě, kde sezapojuji děti  ve věku od 18 měsíců až do 4 let.

Posledním programem jsou Rytmické krůčky, které rozvíjí děti od 4 do 6 let a připravují je na hru na jakýkoliv hudební nástroj.

Všechny kurzy jsou pro děti s doprovodem dospělé osoby , což rodičům umožňuje aktivní zapojení do práce s dítětem a hlavně domácí opakování pro potřebnou fixaci nově získaných dovedností.

Platí zde nepsané pravidlo –„ čím menší dítě –tím více opakování“.

Dosažené vzdělání:

- Gymnazium s pedagogickým zaměřením

- Absolvent Pražské konzervatoře –obor sólový zpěv

- Maturitní zkoušky z oborů –předškolní pedagogika a psychologie

- Certifikáty na všechny nabízené obory Hudební školy Yamaha

Irena Dorňáková

Irena Dorňáková

Lektorka Hathajógy a těhotenské jógy
více »

Jógu jsem si zamilovala už jako teenager, tehdy mě zajímalo především fyzické cvičení a správné provedení ásan (držení těla).
Navštěvovala jsem různé kurzy power jogy, vinyása jogy a jiné dynamické cvičení. Teprve později až s narozením mého prvního  syna přišlo zklidnění a zájem o dechové techniky (pránájáma), meditaci (zklidnění mysli), mudry a očistné techniky (šatkarmas).
Hodně mě inspirovala Iyengar jóga, kde se v pomalém tempu klade důraz na správné provedení pozic a práce s pomůckami.
V roce 2008 jsem dokončila studium jógy u Českého svazu jógy a od té doby se věnuji józe jako instruktor II. třídy.
Jóga vnesla do mého života klid a harmonii a určitý nadhled. Pro mě je cesta jógy nekonečná je totiž jedno zda je vám 13 nebo 70 let každý tam najde v určitý čas to co právě potřebuje. Pro někoho je to posílení těla a zdravotní účinky fyzického cvičení a pro někoho je to klidná mysl.

Stále se učím, chodím na workshopy a semináře a moc mě to baví.

Velkou motivací se pro mě stali klienti na mých hodinách, mám radost, že můžu předávat své zkušenosti a znalosti a ještě větší, když se spokojení klienti stále vrací. Těším se na setkání s Vámi a na společně strávený čas.

Motto: "Není příliš málo času, který máme, ale je příliš času, který nevyužijeme"
Lucius Annaeus Seneca

Bc. Veronika Lenc

Bc. Veronika Lenc

Fyzioterapie, fyzioterapeutické masáže

kontakt: 777 709 089

více »

   Jsem fyzioterapeutkou a držitelkou mezinárodního masérského průkazu. Ráda se neustále vzdělávám a zdokonaluji, takže se můžete těšit na nové a nové metody, ať už z oboru fyzioterapie či odvětví masérství. Mohu Vám pomoci od bolestí nebo jen relaxovat a revitalizovat Vaše tělo.

   Při fyzioterapeutických masážích používám především manuální techniky. V případě zájmu dále poskytuji například kineziotaping, rehabilitační cviky a osvědčené rady, které Vám pomohou ve Vašem každodenním životě.

   Kurzy a vzdělání:

 • Vysoká škola- Západočeská univerzita Plzeň, fakulta zdravotnických studií, obor Fyzioterapie.
 • Masérský rekvalifikační kurz, Edu Spa College, Praha
 • Jóga pro těhotné, Power Yoga Akademie, Praha
 • Fyzioterapeutické metody a přístupy v těhotenství a po porodu, Rehaspring centrum s.r.o., Čelákovice
 • Kineziotaping- korekce., Edu Spa College, Plzeň
 • Kineziotaping I., Edu Spa College, Plzeň
 • Lékařská fakulta (LF) – jednoleté, Tutor, Praha

Nemocniční praxe Plzeň:

 • FN Lochotín Plzeň
 • FN Bory Plzeň
 • Privamed Plzeň
 • Ambulantní rehabilitační centrum Třemošná
 • TJ Lokomotiva Rehabilitační centrum
 • Mulačova nemocnice Plzeň

Souvislá odborná praxe:

 • Rehaspring centrum s.r.o., Čelákovice
 • Klinika rehabilitačního lékařství III. IK VFN, Praha
 • Bertiny lázně Třeboň 
 • ÚVN Praha (zejm. oddělení neurologie u pí. Evy Novákové)

 

Markéta Miksová

Markéta Miksová

Lektorka silových cvičení, cvičeních maminek s dětmi a dětských sportovních lekcí
více »

Motto: „Sám nejsi nic!“

Trenérství a sport je pro mě relaxace, obrovská zábava, potěšení a neutuchající výzva. Největší odměnou je pro mě spokojenost klientů a úsměv na tváři dětí.

Sportu se věnuji od dětství (gymnastika, plavání, atletika závodně – zaměření sprinty, oštěp), po narození synů jsem začala opět cvičit (H.E.A.T, běh, kruhové tréninky, Spartan Race), nyní trénuji dospělé i děti a dále se vzdělávám, protože je stále co se učit a je stále co zlepšovat.

Vzdělání a kurzy:

- Vývojová kineziologie v Praxi (Mgr. Václav Rázl – 3D Fitness Academy, 2016)

- Core trénink bez hranic (Mgr. Václav Rázl – 3D Fitness Academy, 2017)

- Kondiční trenér dětí a mládeže ( Mgr. Filip Raptopulos – 3D Fitness Academy, 2017)

- Fitness kurz ( 3D Fitness Academy, 2017)

 

Veronika Ševčíková

Veronika Ševčíková

Lektorka Jógy
více »

Už je to 12 let, co jsem prvý krát vstoupila do Londýnskeho jógového studia a absolutne propadla čaru jógy.Na začátku mě fascinovala zejména vnější krása, pružnost a zároveň zdraví a síla lidského těla, kterých bylo možno praktikováním jógy dosáhnout. Ale pravidelnou praxí jsem začala poznávat a chápat hlubší aspekty jógy. Čím déle ji praktikuji, tím více mě překvapuje, jak precizním systémem jóga je, jak dokáže lidem pomoct, ne jen po fyzické stránce. Nie je to len fyzické cvičení, je to spůsob života - strava, chováni sa k sebe, prírode a ostaným. Je to životný styl.

Studium jógy v Londýne, na Bali, na Power joga akademii Vaška Krejčíka, učitelské treningy s Jarem Pávkem, účast na mnohých workshopech tuzemských i medzinárodných učitelov a hlavne má osobní jógova praxe mi neustále prohlubuji a zdokonaluji mé lektorské dovednosti.

Mou specializaci je hlavne Vinyása jóga,Ashtanga jóga, Jóga pro sportovce, ktoru učím v jogových studiach, ale aj priamo v kancelářich velkých firem, či individuálne v pohodlí domova. Každý si může vybrať, čo mu vyhovuje, prostredie v akom sa cíti nejlíp.

V posledním roce jsem se zamilovala do surfování a oceánu, a spojila jsem tuto vášeň s jógou. Učení jógy pro surfaře, ať už při pobřeží oceánu, či v pražskem jogovem studiu, se stalo mou oblíbenou lektorskou aktivitou. Surfjóga, je jóga pro lidi, kteří milují oceán, prírodu, surf a cestování. Je pro všechny, kteří chcú zlepšiť svoj výkon nie len na vlnách, ale aj v každodennom živote. Kromě lepší pružnosti a síle, ktorú pravidelnou jógovou praxi získate, príde časom aj spokojnosť samých so sebou a vnímanie každého prítomného okamžiku.

Mne osobne joga úžasným spůsobem obohatila život a prostredníctvom svých lekcí, chcem predávať toto učení a radost dál.

Mgr. Michala Kozáková

Mgr. Michala Kozáková

Lektor jógy
více »

S jógou jsem se poprvé seznámila při studiu na vysoké škole, kdy jsem občas s kamarádkou zašla na hodinu Power jógy. Pravidelně jsem se józe začala věnovat až před šesti lety, kdy jsem měla možnost navštěvovat hodiny Kundalíni jógy. Z první hodiny jsem přišla domů příjemně protažená, uvolněná, zrelaxovaná a celkově v povznesené náladě. Díky tomu si jóga našla místo v mém životě a stala se jeho neodmyslitelnou součástí. V posledních letech jsem vyzkoušela různé typy a směry jógy – kundalíni, aerial, power, hatha a také hormonální jógovou terapii. Každý typ jógy mne naučil něco nového a posunul mne na mé cestě o kousek dál. Díky pravidelnému cvičení jsem se naučila ovládat svůj vnitřní oheň, stala jsem se klidnější, spokojenější a celkově „vyzrálejší“ osobou. Dnes se snažím jógu praktikovat alespoň třikrát týdně, pokud mi to mé pracovní a soukromé aktivity dovolí.

Vzdělání a workshopy:

Instruktor jógy (power a hatha jóga), Power yoga akademie Václava Krejčíka

Power jóga a pránájáma (víkendový workshop, Harrachov)

Správné dýchání nejenom v józe (dopolední workshop, Brandýs nad Labem)

Pánev – kolébka života (večerní workshop, Praha)

Hormonální jógová terapie pro ženy (víkendový workshop, Praha)

Žena v harmonii – pránájámy, meditace (celodenní workshop, Praha)

Magisterské studium – obor Organická chemie a farmakochemie

Koníčky:

Jóga, lezení, turistika, in-line brusle, lyže, snowboard, knihy, pes

Tereza Nosková

Tereza Nosková

Lektorka vyniasa jógy
více »

Od malička sportuji, začínala jsem moderní gymnastikou, poté, co jsem začala chodit do sportovní volejbalové třídy, u mě zvítězil volejbal, který hraji na různých úrovních celý svůj život. Jógu jsem poprvé cvičila až po narození mého prvního syna.

Nikdy jsem si nemyslela, že bych mohla u „něčeho tak neakčního“, jako je jóga vydržet :-) Opak byl pravdou, už první lekce, kterou jsem shodou okolností navštívila v klánovickém Yoonu, mě vyvedla z omylu...


A čím pro mě jóga je? Kompenzace dalších sportovních aktivit, vědomé protažení všech unavených a zkrácených svalů, pozice, které vypadají zpočátku nereálně, což je pro mě velkou motivací dalšímu a dalšímu cvičení… Hlavně je to ale klid, vyrovnanost a příval pozitivní energie, kterou potřebuji nejen na výchovu svých dvou akčních, ale skvělých kluků, ale i při zvládání mých „dalších dětí“, které se v rámci tělesné výchovy snažím naučit zamilovat si pohyb, bez ohledu na to, zda to bude volejbal, jóga nebo jen pohybové hry…

Jana Matoušková

Jana Matoušková

Lektorka Powerjógy
více »

K józe jsem se poprvé dostala zhruba před 10 lety. Jako mnoho lidí i já jsem brala ze začátku jógu pouze jako fyzické cvičení, které jsem však z tohoto pohledu ihned považovala za dokonalé a jedinečné. Nejen ta míra protažení, ale i rotace, které odstraňují bloky a nutí v pozicích nalézat rovnováhu, jsem předtím nezažila v žádné jiné aktivitě. Přišlo mi to úžasné. Z tohoto důvodu jsem se rozhodla absolvovat kurz jógy a jógu sama předcvičovat a předávat dále.

Pomalu, nenásilně a přirozeně se jóga stala součástí i v dalších oblastech mého života, aniž bych o to nějak urputně usilovala. Postupně jsem si začala uvědomovat, že se cítím lépe nejen po fyzické stránce, ale i po psychické. Začala jsem být klidnější, vyrovnanější, v náročnějších životních situacích jednám lépe, zbytečně neřeším neřešitelné a s pokorou přijímám vše tak, jak je, i náročnější situace, a to bez jakékoliv hořkosti a lítosti.

Díky psychické pohodě zmizely nemoci a z pouhého přežívání se stalo prožívání. Život se stal mnohem snadnější, protože jak myslíte a co vyzařujete, to se k vám vrací zpět. A pokud prostřednictvím svých lekcí pomohu zlepšit kvalitu života jen jednomu člověku, ať po fyzické či psychické stránce, vím, že to vše mělo a má smysl. 

Vzdělání a Kurzy:

Magisterské studium obor Veřejná správa a regionální rozvoj - ČZU v Praze

Malý diplom Body & Mind - FACE CZECH ACADEMY

Certifikovaný instruktor se specializací Body & Mind – rekvalifikační kurz u FISAF

Kurz Masér pro sportovní a rekondiční masáže – rekvalifikační kurz REFIT SH

Numerologie I. – Lenka Suchardová

Reflexologie – Marie Příhodová

 

Kateřina Hrubešová

Kateřina Hrubešová

Lektorka Vinyása jógy a Ashtanga jógy
více »

Poprvé jsem si na jógovou podložku stoupla ve svých 26 letech. Jóga mi vstoupila do života postupně, nejdříve pouze jako fyzické cvičení, postupem času jsem zjistila, že jsem našla novou vášeň.  Objevila jsem, že jóga je úžasný systém cvičení, který dokáže změnit člověku život od základu, zlepšit jeho zdravotní stav, posílit tělo a především naučí myslet pozitivně. A tak mi v hlavě uzrála myšlenka na to, že jednoho dne budu předávat zkušenosti praktikování jógy.

Jelikož jsem ohnivé znamení, vyhovují mi dynamické jógové praxe – vinyasa,  ashtanga vinyasa a pranavashya. Praktikováním jógy jsem  si nejenom posílila tělo, ale především naučila užívat si přítomnosti, nežít z toho, co bylo a neupínat se k tomu.

Mou největší inspirací jsou mé děti. Mám dva chlapce, kteří mě učí trpělivosti, vytrvalosti, důslednosti a především ovládání sama sebe. Jsou těmi nejlepšími učiteli!

Instruktorský kurz:

Vzdělávací kurz FISAF Jóga Basic

Vzdělávací kurz FISAF Instruktor jógy

Specializované kurzy :

Vzdělávací program FISAF - Vinyása jóga

Vzdělávací program FISAF - Ashtanga jóga

Ashtanga yoga – Primary series workshop s Miri a Gilad Haroui (Om Yoga Studio, Praha)

Petra Štychová

Petra Štychová

Lektorka Piloxingu
více »

Vždy jsem byla velký nadšenec – pasivní sportovec, chtěla vyzkoušet a také zkoušela různá cvičení i sporty … miluji aktivní život, a tak jsem se po letech rozhodla posunout v této oblasti dál, respektive předat radost z pohybu, dobrý pocit a vyplavené endorfiny i vám, přijďte se pobavit, vyšťavit ??, dobít baterky a udělat něco pro sebe na mé hodiny piloxingu ;-).

Kurzy:

 • PILOXING® SSP Instruktor
 • FITNESS INSTRUKTOR (akreditace MŠMT)
Mgr. Kamila Černá

Mgr. Kamila Černá

Terapeut, lektorka terapeutické jógy, konzultant ayurvédy
více »

Praktikuje, studuje a učí jógu a jógovou terapii v tradici Šri T. Krišnamačariji. Předává své zkušenosti studentům Filozofické fakulty, spolupracuje s fyzioterapeutickým centrem Therapy point, propaguje ayurvédské principy. Její lekce jógy jsou esencí předchozích studíí, Ayurvédy (Pawan Kanwar, Institut of Vedic studies, Dr.Frawley 2009-2010), 4 letého studia terapeutické jógy (Svastha Joga of Krisnamacharya, Ganesh Mohan, Dr. Gunther Niessen, Therapy program 2011-2015), esencí hormonální jógy a životními zkušenostmi. Vzdělává se u učitelů jógy u nás i ve světě (Védské meditace- Tim Mitchell 2015). Studium a praxe :Sacred Gong Bath meditation, Sound Healing  (Kanada, Vancouver, Marci Churchill, Praha František Horváth).

Naše novinky

Jógový víkend ve Svaté Kateřině s Míšou Purnochovou Voráčkovou

Milý klienti,  v říjnu se můžete opět těšit na víkend plný jógy a odpočinku tentokrát v resortu Svatá ...

20% sleva na yogamatky

Milí klienti, rádi Vám děláme radost, a tak jsme si pro Vás připravili přes léto 20% slevu na všechny ...

LETNÍ AKCE!

Milí klienti, od 15. června 2018 do 15. srpna 2018 od nás dostanete k 10-ti vstupové permanentce 2 vstupy ...

Kalendář akcí

01 / 09 / 2018 - 31 / 12 / 2018

Restorativní jóga s Míšou Purnochovou Voráčkovou
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace