Studiové lekce

Ve Studiu Yoon si můžete vybrat z mnoha lekcí dle Vaší libosti. Ať už se chcete vydat cestou různých druhů jógy nebo se chcete spíše zaměřit na lekce pro posilování celého Vašeho těla, u nás si vybere každý. Níže naleznete popis všech studiových hodin, které v Yoonu naleznete.

Cvičení ve studiu Yoon

Powerjóga

Jemná powerjóga: Vhodná pro začátečníky, pokročilé i pro osoby se zdravotními problémy.

Powerjóga pro všechny: Vhodná pro již cvičící klienty, ale i pro začátečníky.

Díky powerjóze se můžeme zastavit a relaxovat pomocí pohybu a dechu. Dech je v józe nesmírně důležitý, a díky plnému jógovému dechu prospíváme našemu zdraví.

Powerjóga je klidná a pohodová. Nepotřebuje téměř nic, pouze váš dech a soustředění na pohyb a tělo. Je zaměřena na harmonii těla a mysli, rozvoj fyzických a psychických schopností, odbourání stresu a napětí. Je vhodná jako prevence před bolestí zad, které jsou často způsobeny civilizačními vlivy. Powerjóga není tak striktní ve filosofii a pravidlech, jako klasická jóga. Jógou se stane, pokud vás bude zajímat více. Powerjóga:

 • Pomůže od bolesti zad a vede ke správnému držení těla.
 • Pomůže od stresu a napětí a naučí vás relaxovat a uvolnit se.
 • Zlepší váš psychické rozpoložení.
 • Zlepší funkci orgánů a preventivně působí proti vzniku civilizačních chorob.
 • Pomůže vám shodit přebytečná kila, problémové partie a vytvarovat postavu. Powerjóga dělá krásná těla :-)
 • Protáhne svaly. Místo zatuhlého a zkráceného svalstva, získáte pružné tělo.
 • Propojuje tělo, mysl a duši s cílem vytvořit harmonii.
 • Udržuje tělesnou a psychickou kondici.
 • Pokud se jí oddáte, může vás přivést ke změně životního stylu nebo k jiné životní filosofii

Pokud toužíte po silném těle, dlouhých a štíhlých svalech, po krásném a pevném držení těla, či se chcete zbavit problémových partií a zhubnout, pak je powerjóga tím pravým pro vás. Při pravidelném cvičení se již za pár týdnů dostaví první výsledky.

Postupem času se může z vašeho cvičení stát mnohem více. Powerjóga vás může přivést k jiné životní filosofii a životnímu stylu. Časem už pro vás jóga nebude jen pouhopouhé cvičení, ale série zvyků a návyků, které začnete praktikovat, aniž byste si je museli někde přečíst, nebo aby vám je někdo vnutil. Powerjóga vás nechá jen cvičit a časem, bude-li se vám cvičení powerjógy líbit, vám může otevřít cestu k poznání sebe sama a vy se tak můžete vydat na cestu dál…

Lektorka: Michaela Voráčková, Michaela Žáčková

Jógová terapie

Lekce je vhodná pro všechny, kteří potřebují uvolnit záda, zpevnit centrum těla pomocí powerjógy. Lekce jógové TERAPIE je zaměřená na správné držení těla, vyrovnání svalových dysbalancí, zapojení centra těla a jeho ovládání v jógových ásánách, nácvik a rozvoj plného jógového dechu. Cvičení není tak dynamické jako samotná powerjóga  a proto je vhodná pro všechny, kteří se chtějí naučit základům powerjógy.

Lektorka: Michaaela Voráčková

Hatha jóga

Vhodná pro seniory, začátečníky, těhotné i pro osoby se zdravotními potížemi.

Hathajóga je souhrn fyzických, dechových a očistných technik, které vedou k celkovému pročištění. Pomocí těchto technik dochází k harmonizaci a spojení těla, mysli a jemných energií. Odstraňují z těla toxické látky a vyrovnávají nerovnováhu v organismu. Poruchy orgánových soustav a jejich činností se projevují v mysli a vědomí.  Očistné techniky (šatkarmas) se podílejí na pročištění celého organismu a nápravě vzniklých škod (pokud to je možné).

Slovo hatha lze přeložit jako pronikání, nebo razantní zásah do organismu s cílem ho vyčistit. Slova ham a tham jsou mantry. Jsou shodné s só a ham. Jedná se vdech a výdech, projev individuálního života. HAM znamená Slunce (pozitivní projev, teplo, pingala), THAM se projevuje jako Měsíc (negativní, chladivá energie, ida). Tyto dvě protikladné síly se vyskytují v celém vesmíru a jejich rovnováhou dochází k vyrovnání sil a harmonii. Díky dvěma silám žijeme, dýcháme, funguje tělo, střídá se odliv a příliv, den a noc, výdech a nádech.  V rámci hathajógy mají být všechny komponenty našeho života: tělo, mysl, emoce, smysly, intelekt spojeny do jednoho celku, mají být stimulovány a jejich aktivita (činnost) má doznat harmonie. Proto, aby toto nastalo, je nutné nastolit v organismu čistotu. Provětrat, protáhnout, vyčistit a vitalizovat tělo, mysl a vědomí pomocí technik, které vedou k očistě. Zlepšit životní styl (pohyb, dech, stravu) a těmito prostředky očistit tělo i mysl je cílem hathajógy. Připravit tělo pro vyšší techniky jógy (dhjána, samádhí).

Lektor: Filip Klieštik, Irena Dorňáková, Karel Novák

Ashtanga jóga

Vhodná pro mírně pokročilé va pokročilé.

 je jedna z nejrozšířenějších forem jógy v západním světě, a také fyzicky nejnaročnější. Jedná se o ucelené série na sebe navazujících pozic (asán) podle jógového učitele K. Pattabhi Jois.

Systém je založen na šesti sériích, které postupně nabývají na obtížosti a které umožňují cvičencům praktikovat ve svém vlastním tempu. Pozice plynule navazují jedna na druhou, hodně pozornosti se věnuje dýchání.

Ashtanga jóga je tradiční škola jógy známá dynamickým cvičením ásan. Oblibu si zpravidla získává u lidí hledajících, nesužovaných závažnějšími zdravotními potížemi, kteří rádi intenzivnější fyzickou aktivitu.

Lektorka: Nikola Kutzendorferová

Jóga pro těhotné a seniory

Vhodná pro začátečníky, těhotné, seniory i pro osoby se zravotními potížemi.

Lektorka používá pomůcky - cihličky, bločky a pásky, které Vám usnadní polohu.

Je zaměřena na zpružnění páteře a velkých kloubů, pozice  příznivě působí i na vnitřní orgány. Je vhodná pro své terapeutické a rehabilitační metody pro všechny věkové kategorie.

Náročnost cviků zvaných ásany, tvořící jádro nauky jógy, a důležitost jejich správného provádění pro efektivní terapeutické a relaxační účinky si vynutila vývoj a uplatnění souboru cvičebních pomůcek, významných zejména pro začátečníky a pro ty cvičence, kteří z různých důvodů nejsou schopni ovládnout techniku jógy bez dopomoci. Jsou to bločky, cihličky, popruhy a pohankové válce.

Lektorka: Beáta Ehrenbergerová

Jemná jóga

Vhodná pro začátečníky, těhotné, seniory a osoby se zdravotními omezeními. 

 

Lekce jemné jógy je nenáročná, protahujeme a zpevňujeme během ní celé tělo. Důležitá je stabilita, správný dech a vnímání těla ve všech pozicích. Na začátku hodiny tělo uvolníme, prodýcháme a připravíme na příjemné a jemné protažení a na konci přichází relaxace a opět uvolnění.

Lektorka: Markéta Samešová

Aerial jóga

Vhodná pro praktikující jogíny, pro osoby s bolavými zády a krční páteří.

Aerial jóga je spojení klasické, autentické jógy s podporou měkké a příjemné látkové hamaky, připomínající houpací síť. Aerial jóga pomocí hamaky zdokonaluje, zintenzivňuje a podporuje tradiční jógové ásany (pozice), a to jak ve vzduchu, tak na zemi.
Aerial Jóga v Yoonu

Proč bojovat s gravitací? Aerial jóga s gravitací naopak pracuje a vede tak k intenzivnímu protažení, posílení, relaxaci a k povznesení ducha.

Prohloubíte svou jógovou praxi, docilte fyzického uvolnění a rafinované síly. Prociťte energetický tok, zvýšené povědomí o dechu, tělu a bandhách. Nováčci se naučí základy jógových pozic při objevování působení jógy na jejich život.

Benefity Aerial jógy:

 • Mobilita
 • Síla
 • Aerial jóga je intenzivnější než klasická jóga. Více protahuje a vyžaduje větší sílu kvůli překonávání gravitace.
 • Velmi intenzivní a rychlé pozitivní působení na psychiku
 • Aerial jóga pracuje s hlubokým svalstvem
 • Břišní svalstvo je po celou dobu v aerial józe aktivní
 • Nenamáháme záda. Předklony jsou v Aerial józe s podporou a v záklonech intenzivně otevíráme hrudník a nenamáháme při tom bedra.
 • Hamaka masíruje lymfu. Aerial jóga je současně i lymfatická masáž.
 • Při aerial józe se soustředíme na balanc a při tom si hrajeme. To způsobuje produkci "šťastných hormonů".
 • Intenzivně otevírá srdeční čakru - tím produkujeme šťastné emoce.
 • Při aerial józe procházíme pozitivními psychickými změnami.
 • Naučíme se věřit. Především sami sobě.
 • V aerial józe vidíme při pravidelném tréninku velké pokroky, které pak můžeme zužitkovat i v klasické józe.

Kdy Aerial jógu NEcvičit:

 • V těhotenství
 • Při menstruaci.
 • Při vážných kardiovaskulárních problémech.
 • Při problémech úchytu ruky (zánět karpálních tunelů atd)

Lektorka: Michaela Voráčková

Chi tonning

Chi-toning (chi = energie, toning = zpevnění) patří mezi nejnovější formy cvičení Body and Mind. Jedná se o dynamickou lekci, která funkčně propojuje prvky jógy, pilates, pěti Tibeťanů a strečinku. Ačkoli je kvůli svému názvu chi-toning často přiřazován k tai-či nebo či-kungu, nemá s nimi vůbec nic společného. Autorkou tohoto programu je německá cvičitelka Aneta Alvaredo. Jejím základním cílem bylo vytvořit takový sled cviků, jenž by efektivně a účinně působil na celý pohybový aparát všech věkových skupin. Cílem cvičení je protažení a posílení svalů, uvolnění kloubů a páteře, odstranění stresu a zlepšení psychické a fyzické rovnováhy.

Jak vypadá lekce chi-toningu?

Začátek lekce je dynamický, jeho účelem je zahřát hlavní svalové skupiny a rozhýbat nejdůležitější klouby (ramena, kyčle). Centrální část hodiny se nejvíce podobá powerjóze, ale je opět dynamičtější. Chi-toning neklade takový důraz na výdrž v pozicích jako spíše na plynulé přechody mezi nimi. Tato část hodiny zahrnuje kromě pozdravu slunci a několika klasických jógových ásan (např. bojovník) také balanční pozice (často opět v dynamické verzi). Další část lekce se zaměřuje na zpevnění svalů, hlavně středu těla (břišní a zádové svaly) pomocí cviků jógy a pilates. Velmi ráda také používám overbaly. Tato část lekce je nejnáročnější, ale dá se přizpůsobit požadavkům klienta, tzv. ušít na tělo. Chi-toning může být velmi náročným silovým tréninkem, nebo naopak téměř rehabilitačním cvičením s prvky strečinku. Mé lekce se většinou pohybují někde uprostřed mezi těmito dvěma extrémy. Kromě toho si každý může náročnost cvičení přizpůsobit svým možnostem, u většiny cviků učím několik variant různé obtížnosti. V závěru hodiny nikdy nechybí krátká (ale velmi důležitá a klienty oblíbená) relaxace.

Pro koho je chi-toning?

Preferujete silové lekce a cítíte potřebu se protáhnout a zklidnit, jóga je však na vás příliš statická? Či naopak chodíte na jógu a chcete vyzkoušet něco dynamičtějšího, ale bojíte se příliš rychlého cvičení? Pak je pro vás chi-toning tou správnou volbou.

Pro koho je chi-toning nevhodný?

Věkové omezení zde neexistuje. Pouze v době těhotenství je toto cvičení nevhodné (zhruba od 13. týdne).

Lektorka: Lenka Brabcová

Jóga pro zdravá záda

Vhodná pro začátečníky, seniory, osoby se zdravotními problémy.

Ať už to jsou důsledky sedavého zaměstnání nebo jednostranného zatížení při sportu, bolesti v zádech občas provázejí každého z nás.

Jóga celkově kladně působí na pohybový aparát, lekce pro zdravá záda jsou na tuto oblast přímo zaměřena. Záda si uvolníte, protáhnete a následně se naučíte cviky, které podpoří správně držení těla a působí proti bolesti preventivně.

Naučíte se také, jak se při cvičení nechat vést dechem a vychutnat si tak maximálně účinek každé jógové pozice. V lekcích bude prostor i pro relaxaci a uvolnění. Účinky jógy pro zdravá záda:

 • zmírnění dlouhodobé bolesti zad,
 • prevence bolestí,
 • zlepšené držení těla,
 • aktivní relaxace.

Lektorka: Michaela Žáčková

 

Jóga pro hormonální rovnováhu

Lekce příjemného protažení s přístupem hathajógy a dynamikou sekvencí a krijí ovlivňujících hormony, metabolismus, proudění lymfy a celkové proudění energie. Vitální jóga může být zdravou průvodkyní etapami života, a to především pro ženy.

Praktikování jógy pro budování vnitřní síly, podporu imunity a úklid vnitřního prostředí těla je účinný způsob pro ozdravení a oživení organismu. Klidné a pomalé provádění pozic v závislosti na dechu (vinyasa jóga) utváří sestavy (zvýšující učinek příbuzných ásan), které jsou vhodné pro proudění lymfy, ekonomizaci práce oběhového, trávícího a hormonálního systému. Právě díky řizenému dechu, vstupuje praktikující do ovládání všech vnitřních procesů, aniž by to tušil. Člověk se učí soustředit, a zatímco mysl odpočívá, celé vnitřní i vnější tělo účinně pracuje. Vhodná a cílená hormonální regulace pomocí jógových ásan, která cvičením jógy nastává, je výhodným benefitem nejen pro každou ženu. 

Co je obsahem lekcí jógy pro hormonální rovnováhu?

Hormonální regulace organismu a harmonizace nervové soustavy pomocí praxe ásan, pránájámy a relaxace, jógové sestavy pro eliminování metabolického syndromu, antistresové sekvence, krije pro podporu trávení a vylučování, adaptace jógových ásan pro správné zapojení středu těla.

Pravidelným cvičením dokáže především žena pozitivně ovlivňovat vnitřní prostředí těla a současně s tím docháže uchovat své tělo pružné a silné, svaly protažené, energii proudící a hormony v rovnováze.

Lektorka: Irena Dorňáková

Jóga pro těhotné

Vhodná pro těhotné a seniory.

S rostoucím miminkem v bříšku se zvyšují nároky na fyzickou kondici každé budoucí maminky. Pravidelným cvičením v těhotenství se můžete udržet fit, nenaberete zbytečná kila a dobře zvládnete také zátěž během porodu.

Při lekcích zažijete příval fyzické i duševní energie. Naučíte se vnímat své tělo, poznávat své pocity a řídit se jimi. Sami si určujete, jaké pozice budete cvičit – tak, aby byla pro Vás příjemná (pro každou může být hranice příjemnosti někde jinde).

Vědomou prací s vlastním tělem, dechem a myslí připravuje ženy k porodu a je také výbornou metodou, jak si zajistit brzký návrat ke zpevněné krásné postavě po porodu.

Jóga pro těhotné je vhodná pro všechny ženy od 12. týdne těhotenství a patří mezi nejvhodnější pohyb během těhotenství. Klasické pozice jsou přizpůsobeny fyzickým potřebám a možnostem budoucích maminek.

Účinky jógy pro těhotné:

 • Protahuje a posiluje svalstvo,
 • udržuje ohebnost kloubů,
 • zvyšuje energii,
 • odbourává stres, zklidňuje mysl a emoce,
 • snižuje bolesti zad a působí jako prevence křečových žil, otoků a zácpy,
 • snižuje ranní nevolnosti,
 • zvyšuje funkci plic, srdce a krevního oběhu,
 • podporuje růst placenty,
 • posiluje pánevní dno a zlepšuje flexibilitu kyčlí,
 • vytváří prostor k péči o sebe samu a prohloubení spojení s miminkem.

Praktické informace:

Jóga pro těhotné umí doslova rozproudit krev v žilách. Základem pro tento druh jógy stejně jako i pro klasickou jógu kvalitní dýchání, které musí probíhat v harmonické podobě. V průběhu těhotenství je velmi důležité i dýchání samotného plodu, který prakticky dýchá přes plíce těhotné matky. Jógový dech umí skvěle pomoci při zvýšení objemu samotných plic. Díky tomuto se následně zlepšuje oběhový systém a také systém nervový. Nastávající maminky jsou takto uvolněnější a cítí se fyzicky mnohem příjemněji, než je tomu při absenci cvičení jako takového.

Pokud jste nyní těhotná a nikdy jste jógu pravidelně necvičila, doporučuji začít s jógou po skončení prvního trimestru. Probíhá-li těhotenství v pořádku, je potom možné cvičit až do porodu.

Pozn.: pozor na gynekology, kteří vám i v případě normálně probíhajícího těhotenství nedoporučí cvičit, aniž by se blíže zajímali, co přesně to cvičení obnáší a jak jste pokročilá, svědčí to často o

jejich nedostatečné fundovanosti! Naopak vám často jako lék proti únavě poradí kávu či jiné nevhodné „lidové recepty“.

Cvičit můžete, i když čekáte dvojčata, neurčí-li Váš gynekolog jinak.

Lektorka: Irena Dorňáková a Beata Ehrenbergerová

Pilates

Pilates Basic: Vhodné pro začátečníky, ale i pro osoby již praktikující pilates, kteří mají chuť na jemnější lekci. Vhodné pro osoby se zdravotními problémy a pro seniory.

Pilates pro všechny: Vhodné pro osoby, které již mají zkušenost s pilates, ale i pro začátečníky.Vhodné pro osoby se zdravotními problémy.

Pilates je způsob cvičení, které vyvinul Josef Hubertus Pilates. Cílem techniky je propojení a vědomá souhra těla a mysli. Cvičení rozvíjí koordinaci a sílu, rovnováhu, flexibilitu, dýchání. Propracovává zádové, břišní a hýžďové svalstvo jako základ správného držení těla - jádra tzv. „power house". Technika celkově vypracovává dlouhé, štíhlé svaly s důrazem na správné dýchání, tím svaly také okysličuje a podporuje cirkulaci krve.

Proč cvičit Pilates:

 • získáte ploché břicho a štíhlý pas,
 • zbavíte se tukových polštářků,
 • odstraníte bolesti v zádech,
 • pořídíte si dlouhé štíhlé nohy,
 • zpevníte si tělo a zlepšíte jeho držení,
 • zbavíte se stresu a únavy,
 • naučíte se správně dýchat,
 • odstraníte svalové disbalance,
 • budete lépe spát,
 • zlepšíte si kondici.
Ve svých lekcích lektorka využívá těchto pomůcek:
 • overboll, fitball, flexband, rubberband - gumový kroužek,pěnový válec nebo také foam roller
Foam roller
Zvyšuje efekt cvičení a současně promasíruje vaše tělo, zapojuje hluboko uložené břišní a zádové svalstvo, aktivuje svaly páteře, soustředí se tak na nejméně posilováné části těla při běžných cvičeních.
Je to pomůcka dysbalanční, výsledkem bude vytvarované, vyvážené tělo:
 • se správným postojem
 • se správným držením pánve - neutrální pozice vzhledem k páteři
 • přirozené držení páteře
 • centrované klouby
 • aktivní chodidla.
Zároveň je form roller pomůcka masážní, která si poradí s vašimi zatuhlými svaly. Podporuje činnost lymfatického systému a odstraňuje celulitidu. Používá se v rehabilitaci.

Lektorka: Petra Meissnerová

FLOWIN®

Vhodné pro začátečníky i pokročilé.

Jedná se o švédský inovativní tréninkový koncept vyvíjený skupinou švédských elitních desetibojařů.

FLOWIN® dokáže plně nahradit veškeré fitness aktivity. Je založen na přirozených a plynulých pohybech bez doskoků a zatížení kloubů. Při cvičení se využívá jen hmotnost těla.

Zdroj fotografie: www.aquapalace.cz

FLOWIN® posiluje hlavně střed těla, svaly upínající se na pánev a na obratle. Tréninkem se procvičují vnitřní partie svalových systémů,   které dělají vaše tělo rychlejší, ohebnější a vytrvalejší. FLOWIN® při každém cviku aktivuje několik svalových skupin najednou.

Jedná se o cvičení s vlastní vahou těla. Tělo se nepřepíná a nezatěžuje klouby.

Cvičení FLOWIN® vám zajistí:

 • Redukci hmotnosti
 • Formování postavy
 • Zvyšování výkonu
 • Správné držení těla
 • Rozvoj koordinace, rovnováhy
 • Sílu, rychlost, vytrvalost, obratnost a stabilitu

Lektorka: Gábina Břachová

Cvičení na závěsných systémech (TRX)

Vhodné pro začátečníky i pokročilé.

Jedná se o způsob cvičení a posilování těla pomocí závěsného systému. Princip tohoto silového tréninku spočívá v zavěšení jedné části těla do popruhů, přičemž druhá část zůstává v kontaktu se zemí. Cvičení je nenáročné a především zábavné. Cvičit může opravdu každý, protože závěsný systém tvoří dva pásy, které se dají nastavit přesně podle typu vaší postavy. Stejně tak si i míru zátěže můžete nastavit podle svého. Škála cviků je velmi různorodá se stupňováním náročnosti.

Funkční trénink v Yoonu

Při tomto cvičení se dají posilovat všechny svaly těla, a to i hluboké kosterní svalstvo. Trénink TRX je výborný i pro posílení rovnováhy a stability celého těla. Výhodou cvičení na závěsných systémech je především jeho komplexnost a prostorová nenáročnost. Během jedné lekce se procvičí svaly celého těla a spálí se velké množství kalorií.

Lektorka: Gábina Břachová

Funkční trénink

Vhodné pro začátečníky i pokročilé.

Všeobecně lze funkční tréninkdefinovat jako komplexní cvičení, které do činnosti zapojuje maximální množství svalových skupin, a to tak, aby byly co nejvíce napodobeny běžné denní aktivity člověka. Cvičí se s vlastní vahou, nebo pomůckami, kde se neklade tolik důraz na váhu, ale spíše na balanc, výdrž a dynamiku.Funkční trénink v Yoonu

Lektorka: Gábina Břachová

Tabata

Vhodné pro začátečníky i pokročilé.

Velice efektivní cvičení na bázi funkčního intervalového tréninku. Cvičení výborně formuje a posiluje celou postavu. Toto cvičení má mimo jiné rychlé výsledky.

Tabata je cvičení zaměřené na vysoký a inzenzivní výkon ve velmi krátkém čase. Jedná se tedy o další HIIT (high intensity interval training) kombinaci aerobního a silového cvičení s velkou účinností. Jak je již možná některým známo, toto kardio cvičení objevil japonský vědec Dr. Izumi Tabata s týmem výzkumníků z Národního institutu pro zdraví a sport v Tokiu a jak můžete vidět podle názvu, Dr. Tabata tuto metodu podle sebe pojmenoval.

Skrze tabatu máte možnost dosáhnout lepší postavy i kondice v kratším čase, než při jiných kardio cvičeních. Účinnost TABATY je dokázána vědecky v číslech a jako cvičení řadící se do skupiny HIIT, dokáže spálit více tuků, než středně náročné tréninky.

Cvičení se provádí v časových intervalech - 20 sekund cvičení a 10 sekund odpočinek. Celý cvik se pak opakuje 8x.

Lektorka: Gábina Břachová

Fit dance (= Zumba)

Vhodné pro začátečníky i pokročilé.

Zumba kombinuje dynamickou latinsko-americkou hudbu a latinsko-americké tance společně s aerobními pohyby. Je to taneční fitness hodina plná energie, skvělé hudby, která ve Vás vždy probudí dobrou náladu. Zumba je kombinací tanců jako je Salsa, Flamenco, Merengue, Cumbia, Cha-cha, Samba, Hip-hop, Calypso.

Cvičení by mělo být zábavné a jednoduché. Zaměřuje se na svalové partie jako ruce, nohy, hýždě a břicho. Choreografie střídají pomalé a rychlé rytmy na principu intervalového tréninku s cílem spalovat tuky, vyformovat a posílit celé tělo. Sexy a a energetické latino rytmy vytvářejí párty atmosféru, která Vás zaručeně osloví. Zumba je skvělá nejen pro Vaše tělo, ale také pro Vaší mysl.

Lektorka: Gábina Břachová

Břišní pekáč

Hodinové lekce zaměřené na posílení svalů v často problematické oblasti břicha.Po těchto lekcích získáte krásné, vyrýsované bříško, které budete rádi ukazovat :-)

Lektorka: Gábina Břachová

PILOXING ®

Chcete zapojit každý sval ve vašem těle a pálit kalorie ještě dalších 12 hodin po odcvičené lekci? PILOXING SSP je přesně pro vás. Dokonalá endorfinová bomba ! A že jste ještě Piloxing nezkusili?! Pak se stavte na naší lekci .

PILOXING® je jedinečný fitness program, který spojuje to nejlepší z Pilates, boxu a tance do jednotného intervalového cvičení. Na základě nejnovějších vědeckých poznatků v sobě PILOXING® spojuje formy intervalového tréninku a tréninku na boso pro spálení maximálního množství kalorií a zvýšení vytrvalosti. Kromě pohybů převzatých z Pilates a boxu zahrnuje toto cvičení i využití rukavic se zátěží, které přispívá k vytvarování paží a maximalizuje pozitivní účinky na kardiovaskulární systém. PILOXING® kombinuje jedinečným způsobem výkon, rychlost a hbitost boxu s cíleným tvarováním a flexibilitou těla podle Pilates, a tak představuje ideální cvičení. Sdílí zásadu cvičení vycházejícího ze středu těla („core“). PILOXING® má za cíl umožnit ženám, aby se zcela oddaly formě cvičení, jež v sobě zahrnuje jejich skutečnou podstatu: ženskost, kontrolu, smyslnost a výkon. Jádrem PILOXINGu® je přesvědčení, že ženskost má mnoho silných stránek, které pomáhají ženám, aby samy sebe vnímaly jako elegantní, sexy, silné a sebevědomé (SSP – sleek, sexy, powerful).

Rukavice na PILOXING® jsou volitelným nástrojem.

PILOXING® upřednostňuje trénink naboso, posiluje tak chodidla jako oporu pro stavbu těla, funkci svalů a kvalitu pohybu. Není však povinný. Boty např. musejí nosit diabetici, lidé, co trpí na plísně, či mají otevřená zranění!

 

Výhody PILOXINGu® aneb pravidelným cvičením můžete zlepšit:

 • odolnost kardiovaskulárního systému
 • celkovou svalovou výdrž, tvarování a vyrýsování svalů
 • využití a výkonnost svalových vláken díky cvičení
 • poměr svalové a tukové tkáně a hmotnost
 • funkci imunitního systému
 • schopnost odolávat stresu
 • propriorecepci, smyslové a prostorové vnímání
 • hustotu kostí, lepší prevenci proti ztrátě kostní hmoty
 • pohyblivost kloubů a rozsah pohybu
 • dynamickou flexibilitu
 • držení těla, rovnováhu a stabilitu
 • koordinaci a hbitost
 • funkci svalů v oblasti kotníku a chodidel pro zlepšení stability kotníku
 • harmonii mezi fyzickou a psychickou stránkou života a emocionální pohodu
 • schopnost provádět každodenní činnosti bezbolestně
 • schopnost cítit se sleek, sexy a powerful (elegantní, sexy a silná)
 • sebevědomí a schopnost prosadit se

 Lektorka: Petra Štychová

Své lekce si prosím VŽDY rezervujte buď přes internetový rezervační systém (návod v sekci "První návštěva) či přes telefonní čísla nebo email. Děkujeme!

 

 

 

 

Naše novinky

Jógový víkend ve Svaté Kateřině s Míšou Purnochovou Voráčkovou

Milý klienti,  v říjnu se můžete opět těšit na víkend plný jógy a odpočinku tentokrát v resortu Svatá ...

20% sleva na yogamatky

Milí klienti, rádi Vám děláme radost, a tak jsme si pro Vás připravili přes léto 20% slevu na všechny ...

LETNÍ AKCE!

Milí klienti, od 15. června 2018 do 15. srpna 2018 od nás dostanete k 10-ti vstupové permanentce 2 vstupy ...

Kalendář akcí

01 / 09 / 2018 - 31 / 12 / 2018

Restorativní jóga s Míšou Purnochovou Voráčkovou
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace