Naše Kosmetička

Martina Hejnová

Tel: 605 022 255; e-mail: kosmetika@studioyoon.cz

Kosmetička roku 2016 - Janssen

 

Narodila jsem se v Českém Brodě 19. listopadu 1983 ve znamení štíra. Jeho rysy mě poctivě vystihují a při mé práci inspirují. V astrologii to jsou: Kreativita, intuice, dobrosrdečnost, velká energie, vytrvalost, silná vůle, touha překonávat všechny překážky a jít stále dopředu.

Kosmetické praxi se věnuji již 10 let. Vybrala jsem si profesionální německou značku Janssen Cosmetics, která je určena výhradně do kosmetických salonů. Jejími prioritami pro mě jsou vysoká účinnost, snášenlivost a cílené řešení problémů. Nabídnout každé klientce/klientovi individuální domácí program a intenzivní salonní ošetření na vysoké úrovni podle aktuálních potřeb pleti je samozřejmostí.

Několikrát jsem se stala VIP kosmetičkou firmy Janssen Cosmetics a měla jsem možnost navštívit sídlo firmy v Cáchách. Při té příležitosti jsem se osobně seznámila s Dr. Rolandem Sacherem a navštívila vyhlášený veletrh v Düsseldorfu. V mém oboru je třeba se stále vzdělávat, proto jsou pro mě firemní školení o novinkách velmi důležitá a inspirující. Další semináře navštěvuji individuálně.

Informace najdete také na stránkách www.janssen-beauty.cz.

Intenzivně se také zajímám o můj oblíbený obor – vizážistiku. První kurz jsem absolvovala pod vedením paní Ivany Nouzecké a Bohumily Christophové- soudní znalkyně v oboru kosmetika, vizážistika. Velkou výzvou pro mě bylo líčení pro firmy Audi, VW a Porsche s celebritami jako Monika Absolonová, Jana Doleželová a Lucie Váchová-Křížková. Mou oblíbenou lektorkou a kolegyní je Štěpánka Podroužková, dvojnásobná mistryně ČR v make-upu a vítězka mezinárodního veletrhu v Düsseldorfu. Pod jejím vedením jsem absolvovala odborné kurzy na FOTOmake-up, CRAZYmake-up a svatební líčení.

Pracuji s profesionální dekorativní kosmetikou Malu Wilz www.malu-wilz.cz.

Pro mnohé je snem mít svou práci jako koníček, mně se sen splnil.

 

Naše novinky

NOVINKA! Lekce PILOXINGu® již od 9.4.2018

Milí klienti, od 9. dubna  jsme si pro Vás připravili skutečnou bombu! Otevíráme nové lekce PILOXINGu®, ...

Lekce Hormonální jógy pro pokročilé od 18.4.2018

Milé klientky, od 18.4.2018 pro Vás zavádíme lekce Hormonální jógy pro pokročilé s lektorkou Irenkou ...

Lekce rehabilitačního cvičení

Milí klienti, dovolujeme si Vás upozornit na dočasnou změnu v lekcích rehabilitačního cvičení. Lekce ...

Kalendář akcí

22 / 04 / 2018 - 24 / 06 / 2018

Kurz jógy pro těhotné s Irenou Dorňákovou

08 / 04 / 2018

Velikonoční párové cvičení

03 / 04 / 2018 - 12 / 06 / 2018

Kurz Jóga pro seniory s Beatou Ehrenbergerovou
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace