O nás

Tým Studia Yoon Vám chce především poskytnout krásné a příjemné prostředí pro Váš zážitek ze cvičení a dalších poskytovaných služeb. Nabízíme Vám profesionální péči v oblasti zdraví, krásy a sportu od špičkových lektorů, poradců, fyzioterapeutů a odborníků v oblasti kosmetiky.Filosofie Studia Yoon

Chtěli bychom, abyste se ve Studiu cítili dobře a aby o vás bylo postaráno tak, jak si zasloužíte. Byli bychom rádi, kdybyste díky Studiu Yoon mohli na vše chvilku zapomenout a přenechat všechny starosti nám. Dovolte si luxus, myslet chvíli jen sami na sebe.

Vybrat si můžete z mnoha služeb. Naše vize je poskytnout každému klientovi možnost, zvolit si formu relaxace, odpočinku a práce na sobě, jaká mu vyhovuje. Ať už si chcete zacvičit jógu nebo si naopak dát do těla při bodyformingu, uvolnit se na masáži, nechat se hýčkat v kosmetickém salónu, či změnit svůj životní styl s pomocí poradců - vše je u nás možné.

Náš tým je tvořen jen z kvalifikovaných a profesionálních instruktorů a pracovníků. Každému poskytnou individuální péči a pozornost v jakékoliv oblasti služeb Studia Yoon.

Studio Yoon je vybaveno krásnou recepcí s doplňkovým prodejem sportovních potřeb, výživových doplňků a dalšího sortimentu.   Ve Studiu naleznete pánské i dámské šatny se sprchou, velký prostorný sál na cvičení s terasou, masérskou místnost, kosmetiku, místnost pro poskytování výživového a jiného poradenství a přednáškovou místnost. Pro váš komfort během cvičení, máme zřízený příležitostný dětský koutek, který můžete využít během konkrétních cvičebních hodin.

Studio Yoon je koncipováno tak, aby bylo co možná nejšetrnější k životnímu prostředí. Celá rekonstrukce stavby byla proto citlivě navržena a zrealizována tak, aby co nejvíce zapadala do prostředí Klánovic, které jsou známy svou zelení. Vodu také čerpáme ze studny a celý objekt je vytápěn tepelným čerpadlem.

Přečtěte si návštěvní řád studia Yoon.

 

Spolupracujeme:


Naše novinky

NOVINKA! Lekce PILOXINGu® již od 9.4.2018

Milí klienti, od 9. dubna  jsme si pro Vás připravili skutečnou bombu! Otevíráme nové lekce PILOXINGu®, ...

Lekce Hormonální jógy pro pokročilé od 18.4.2018

Milé klientky, od 18.4.2018 pro Vás zavádíme lekce Hormonální jógy pro pokročilé s lektorkou Irenkou ...

Lekce rehabilitačního cvičení

Milí klienti, dovolujeme si Vás upozornit na dočasnou změnu v lekcích rehabilitačního cvičení. Lekce ...

Kalendář akcí

22 / 04 / 2018 - 24 / 06 / 2018

Kurz jógy pro těhotné s Irenou Dorňákovou

08 / 04 / 2018

Velikonoční párové cvičení

03 / 04 / 2018 - 12 / 06 / 2018

Kurz Jóga pro seniory s Beatou Ehrenbergerovou
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace