Naši poradci

Mgr. Michaela Purnochová Voráčková

Mgr. Michaela Purnochová Voráčková

Majitel a manager Studia Yoon, lektor powerjógy, aerial jógy a výživový poradce

Kontakt: 602 247 857, e-mail: vorackova@studioyoon.cz

více »

Mezi mé nejoblíbenější aktivity patří Jóga, které se věnuji zatím 8 let. Jóga mě absolutně uspokojuje jak po stránce fyzické, tak i po té emoční. Ze začátku pro mě jóga byla jen tělesným cvičením, které ale postupně přerůstalo (a stále přerůstá) do celého mého života. Když si jógu zcela připustíte k tělu, je úžasné sledovat, jak se stává vaším životním stylem. Už to není jen cvičení, ale zjišťujete, že se začínáte chovat jinak, myslet jinak, jíst jinak, pečujete o svou fyzickou i psychickou stránku a je vám krásně. V současné době do mého života stále více pouštím pránájámu, meditaci či jóga nidru a objevuji hloubku jógy v celé její kráse.

Nejraději cvičím powerjógu, jelikož mi dává spoustu prostoru a svobody, kterou při cvičení potřebuji. Lekce powerjógy může být vedená dynamičtější i klidnější cestou - záleží pouze na vás a vašem momentálním rozpoložení.

Během své životní cesty jsem se dostala i k jógové terapii, kterou spojuji s vývojovou kineziologií. Této formě zdravého cvičení jsem postupně úplně propadla. Je skvělé pozorovat a uvědomit si, jak je Vaše tělo moudré, stačí ho jen správně nastavit. V současnosti studuji kurz celoživotního vzdělání pod UK FTVS - "Jóga a jógová terapie" pod Jiřím Čumpelíkem.

Postupně jsem uspokojovala potřebu dalších znalostí a zkušeností v oblasti jógy a zdravého životního stylu na mnoha vzdělávacích kurzech, seminářích a workshopech. Zájem o hlubší poznání jógy stále trvá a zcela jistě plánuji v této oblasti další vzdělání a zážitky.

Jsem velmi ráda, že jsem si mohla splnit svůj dlouholetý sen a otevřít pro vás krásné Studio Yoon. Bez pomoci rodiny a přátel by tady Studio jistě nestálo a za to patří všem obrovské poděkování a respekt. Doufám, že vám všem bude Yoon přinášet stejnou radost jako mně.

Vzdělání a kurzy:

Magisterské studium - obor Speciální pedagogika (UJAK)

Instruktor jógy (specializace powerjóga) - Power Yoga Akademie Václav Krejčík

Master instruktor powerjógy - Power Yoga Akademie Václav Krejčík

Jóga pro děti - Power Yoga Akademie Václav Krejčík

Restorativní jóga - Power Yoga Akademie Václav Krejčík

Poradce pro výživu - Nutri Academy

MOUNA Aerial Yoga Teacher training (Švýcarsko)

"Jóga a Jógová terapie" FTVS na Univerzitě Karlově pod Jiřím Čumpelíkem (3 - leté studium)

                          - Lektorka instruktorů jógy v Power yoga akademii Václav Krejčík (https://www.poweryoga.cz/)

Workshopy:
Bryan  Kest - Poweryoga (odpolední workshop v Praze)
Stojka - Petr Růžička (dopolední workshop v Praze)

Mgr. Veronika Vilímková

Mgr. Veronika Vilímková

Výživový poradce Studia Yoon

Kontakt: 724 584 229, e-mail: ticha@studioyoon.cz, vercat@centrum.cz

více »

Působím jako poradce pro výživu ve studiu YOON. Původním povoláním jsem zdravotní sestra a mám za sebou téměř osm let zkušeností spolupráce nejrůznějšími klienty a pacienty. Jeden rok jsem se věnovala řízení obchodní skupiny v jedné z pojišťoven, avšak jak jsem záhy zjistila, nebyl to obor, kde bych se našla. Pravdou ale je, že zkušenosti v komunikaci, empatii, obchodu, náboru a vedení lidí, které jsem zde získala jsou k nezaplacení.

Vystudovala jsem magisterské studium v oboru Andragogika a řízení lidských zdrojů. Výživovému poradenství jsem se začala věnovat nejdříve sama kvůli sobě, když jsem se před třemi lety rozhodla zhubnout 20kg. Přestože mi okolí nic znát nedávalo, já sama jsem se za to jak vypadám, neměla ráda. Nyní je to mávelká výhoda. Dovedu si totiž velmi dobře představit, jak se cítí klient, který ke mně s tímto problémem dorazí. Během jednoho roku se mi podařilo zredukovat svou váhu, následně ji i udržet a výživovým poradenstvím jsem začala doslova žít. Absolvovala jsem potřebné kurzy, a nic už mi nebránilo, aby se z mého nového způsobu života, stalo i zaměstnání. Není totiž nic lepšího, něž dělat práci, která člověka baví a zároveň jej naplňuje.

VZDĚLÁNÍ:

9/2009 – 9/2011 – Univerzita J. A. Komenského, obor Andragogika a řízení lidských zdrojů

2006 – 2009 – Univerzita Karlova, 1. Lékařská fakulta, obor – Ošetřovatelství

2001 – 2005 – Střední zdravotnická škola (SZŠ Ruská), obor – Všeobecná sestra

KURZY A ŠKOLENÍ:

10/2014 – 12/2014 – absolvování certifikovaného kurzu „Poradce pro výživu“ ve školícím centru Nutriacademy s.r.o.

10/2011 – 2/2012 – kompletní produktové a proklientské proškolení společností ING (obchodní řeč, orientace na trhu, přehled o konkurenci, komunikace a přístup ke klientovi, jak najít a kontaktovat klienta – myšlenková mapa, produkty apod ).

11/2011 – 3/2012 – absolvování kurzů týkajících se hledání a oslovování kandidátů, náborového procesu, vedení hromadného výběrového řízení, modelových situací, individuálních pohovorů, komunikace, motivace a adaptace nováčků apod.

9/2010 - Sestra specialistka na hojení ran – s tím spojeno mnoho kurzů pro realizaci této specializace

CERTIFIKÁTY A LICENCE:

2014 – získání certifikátu „Poradce pro výživu“

2011 – získání licence ČNB

2009 – zdravotní sestra bez odborného dohledu- zaslání registrace, NCO NZO, Brno

Jana Šrimplová

Jana Šrimplová

Systemické a rodinné konstelace, koučing metodou The Work

Kontakt: 777 139 723, jana.srimplova@seznam.cz

více »

Různými metodami sebepoznání a osobního rozvoje se zabývám již 8 let. Na tuto cestu mě přivedl obrovský tlak udělat něco sama se sebou a se svým životem. Výrazný posun u mě nastal obejvením metody rodinných konstelací podle Berta Hellingera. Nejprve z jeho knih, posléze na seminářích jeho žákyně Zdeňky Tuškové, u které jsem také absolvovala výcvik "Pomoc rodinám systemickými metodami". Stejně jako mě konstelace fascinovali na samém začátku, fascinují mě i nyní.  Nikdo z nás totiž nemůže znát všechny osudy a tajemství své rodiny několik generací zpátky a tudíž nikdy nevíme, co se děje pod povrchem. I na první pohled "malé problémy" mají svou velkou hloubku a mohou významně ovlivňovat náš život.

Na The Work od Byron Katie jsem narazila v době, kdy jsem pátrala po metodě, kterou budu moci sama na sobě používat pro řešení svých problémů. The Work pracuje s našimi myšlenkami, a odtud také velká část našich starostí, stresu a nepříjemností pochází. Co všechno dokáže naše hlava vyprodukovat je až neuvěřitelné a s realitou to má jen málo společného. Čím déle touto metodou pracuji, ať už na sobě nebo mých klientech, tím více oceňuji její jednoduchost, komplexnost a rychlost.

Díky odpovědím, které postupně nalézáme, přestáváme hrát sami se sebou různé hry, dostáváme se do kontaktu s realitou i se sebou samými. Těší mě být u toho, moci společně růst a inspirovat se.

Ordinační hodiny: Pondělí od 27. 4. 2015

Naše novinky

Silent Yoga 30.11.2018

Milí jógíni :-) společně s Michaelou Vazačovou jsme si pro Vás připravili další jógové překvapení a ...

Natáčení spotu ve studiu Yoon - cvičení ZDARMA!

Milí klienti, rozhodli jsme se, že natočíme kratičký spot o cvičení v našem studiu. K tomu, aby to bylo ...

Kurz Těhotenské jógy

Milé klientky, v září znovu otevíráme kurz těhotenské jógy pod vedením Irenky Dorňákové. Kurz bude ...

Kalendář akcí

19 / 10 / 2018 - 21 / 10 / 2018

Jógový víkend ve Svaté Kateřině s Michaelou Purnochovou Voráčkovou

18 / 09 / 2018 - 30 / 11 / 2018

Silent Yoga 30.11.2018

01 / 09 / 2018 - 31 / 03 / 2019

Posvátná meditace za zvuku gongu s Mgr. Kamilou Černou
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace